MBR2X160A
Diyotlar - Doğrultucular - Diziler
MBR2X160A
Üretici: 1
Kılıf: 4× SOT-227-4
Varyantlar
4 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
MBR2X160A100
DIODE SCHOTTKY 100V 160A SOT227
GeneSiC Semiconductor SOT-227-4 ✓ Mevcut
MBR2X160A120
DIODE SCHOTTKY 120V 160A SOT227
MBR2X160A150
DIODE SCHOTTKY 150V 160A SOT227
MBR2X160A180
DIODE SCHOTTKY 180V 160A SOT227