MBR2X120A
Diyotlar - Doğrultucular - Diziler
MBR2X120A
Üretici: 1
Kılıf: 4× SOT-227-4
Varyantlar
4 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
MBR2X120A060
DIODE SCHOTTKY 60V 120A SOT227
GeneSiC Semiconductor SOT-227-4 —
MBR2X120A080
DIODE SCHOTTKY 80V 120A SOT227
MBR2X120A150
DIODE SCHOTTKY 150V 120A SOT227
MBR2X120A180
DIODE SCHOTTKY 180V 120A SOT227