MBR10200CT
Üretici: 5
Kılıf: 7× TO-220-3
Varyantlar
7 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
MBR10200CT C0G
DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220
Taiwan Semiconductor TO-220-3
MBR10200CT_T0_00001
TO-220AB, SKY
PANJIT TO-220-3 ✓ Mevcut
MBR10200CT-B1-0000
SCHOTTKY DIODE 200V 10A TO-220AB
YANGJIE TO-220-3 ✓ Mevcut
MBR10200CT-E1
Diodes Incorporated TO-220-3 ✓ Mevcut
MBR10200CT-G1
MBR10200CT-HF
DIODE ARRAY SCHOTTKY TO220AB
Comchip Technology TO-220-3
MBR10200CT-LJ
DIODE ARRAY 200V 5A TO220AB