MBR10200
Üretici: 6
Kılıf: 4× TO-220-3, 3× TO-220-2
Varyantlar
7 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
MBR10200
DIODE SCHOTTKY 10A 200V TO220AB
Taiwan Semiconductor TO-220-2
MBR10200 C0G
DIODE GEN PURP 200V 10A TO220AC
Taiwan Semiconductor TO-220-2
MBR10200_T0_00001
10 AMPERES SCHOTTKY BARRIER RECT
PANJIT TO-220-2
MBR10200CT
DIODE SCHOTTKY 200V 5A TO220AB
Littelfuse TO-220-3
MBR10200CT
DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220
SMC Diode Solutions TO-220-3
MBR10200CT
SchottkyD, 200V, 10A
DComponents TO-220-3 ✓ Mevcut
MBR10200CT
DIODE ARRAY 200V 5A TO220AB