MBR10150CT
Üretici: 6
Kılıf: 8× TO-220-3
Varyantlar
8 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
MBR10150CT
DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
SMC Diode Solutions TO-220-3
MBR10150CT
DIODE SCHOTTKY 150V 5A TO220AB
Littelfuse TO-220-3
MBR10150CT C0G
DIODE SCHOTTKY 150V 10A TO220AB
Taiwan Semiconductor TO-220-3
MBR10150CT_T0_00001
TO-220AB, SKY
PANJIT TO-220-3 ✓ Mevcut
MBR10150CT-E1
Diodes Incorporated TO-220-3 ✓ Mevcut
MBR10150CT-G1
DIODE SCHOTTKY 150V 5A TO220AB
Diodes Incorporated TO-220-3
MBR10150CT-HF
DIODE ARRAY SCHOTTKY TO220AB
Comchip Technology TO-220-3
MBR10150CT-LJ
DIODE ARRAY 150V 5A TO220AB