MBR10150
Üretici: 3
Kılıf: 4× TO-220-2, 2× TO-220-3
Varyantlar
6 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
MBR10150
DIODE SCHOTTKY 10A 150V TO220AB
Taiwan Semiconductor TO-220-2
MBR10150 C0G
DIODE GEN PURP 150V 10A TO220AC
Taiwan Semiconductor TO-220-2
MBR10150_T0_00001
10 AMPERES SCHOTTKY BARRIER RECT
PANJIT TO-220-2
MBR10150CT
DIODE ARRAY 150V 5A TO220AB
Diodes Incorporated TO-220-3 ✓ Mevcut
MBR10150CTHC0G
DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
MBR10150H