MBR10100
Üretici: 9
Kılıf: 8× TO-220-2, 3× TO-220-3, 2× 8-PowerTDFN, TO-277, TO-220-3 Isolated Tab
Varyantlar
15 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
MBR10100
DIODE SCHOTTKY 100V TO220AC
SMC Diode Solutions TO-220-2
MBR10100
DIODE SCHOTTKY 10A 100V TO220AC
Taiwan Semiconductor TO-220-2
MBR10100
Schottky, 100V, 10A
DComponents TO-220-2 ✓ Mevcut
MBR10100
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220-2
Rochester Electronics TO-220-2 ✓ Mevcut
MBR10100 C0G
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220AC
Taiwan Semiconductor TO-220-2
MBR10100_T0_00001
TO-220AC, SKY
PANJIT TO-220-2 ✓ Mevcut
MBR10100-E3/4W
Vishay TO-220-2 ✓ Mevcut
MBR10100-M3/4W
Vishay TO-220-2 ✓ Mevcut
MBR10100AULPS-TP
DIODE SCHOTTKY TO-277A
Micro Commercial Components (MCC) TO-277
MBR10100CT
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
SMC Diode Solutions TO-220-3
MBR10100CT
DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO220AB
Diodes Incorporated TO-220-3 ✓ Mevcut
MBR10100CTP
MBR10100CTP
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V ITO220
Diodes Incorporated TO-220-3 Isolated Tab ✓ Mevcut
MBR10100MFST1G
DIODE SCHOTTKY 100V 10A 5DFN
onsemi 8-PowerTDFN ✓ Mevcut
MBR10100MFST3G
DIODE SCHOTTKY 100V 10A 5DFN