IRGP35B60PD
Transistörler - IGBT - Tekil
IRGP35B60PD
Üretici: 2
Kılıf: 4× TO-247-3
Varyantlar
4 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
IRGP35B60PD-EP
AUTOMOTIVE WARP2 IGBT ULTRAFAST
Rochester Electronics TO-247-3 —
IRGP35B60PD-EP
IGBT 600V 60A 308W TO247AD
Infineon Technologies TO-247-3 —
IRGP35B60PDPBF
IGBT 600V 60A 308W TO247AC