IRG4BC40W
Üretici: 1
Kılıf: 3× TO-263-3, 2× TO-220-3, TO-262-3 Long Leads
Varyantlar
6 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
IRG4BC40W
IGBT 600V 40A 160W TO220AB
Infineon Technologies TO-220-3
IRG4BC40W-LPBF
IGBT 600V 40A TO262
Infineon Technologies TO-262-3 Long Leads
IRG4BC40W-S
IGBT 600V 40A 160W D2PAK
Infineon Technologies TO-263-3
IRG4BC40W-SPBF
IGBT 600V 40A 160W D2PAK
IRG4BC40W-STRRP
IGBT 600V 40A 160W D2PAK
IRG4BC40WPBF
IGBT 600V 40A 160W TO220AB