FF900R12IP4
IGBT Transistörler - Modüller
FF900R12IP4
Üretici: 2
Kılıf: 4× Module
Varyantlar
4 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
FF900R12IP4BOSA2
IGBT MOD 1200V 900A 5100W
Infineon Technologies Module —
FF900R12IP4DBOSA2
IGBT MOD 1200V 900A 5100W
Infineon Technologies Module —
FF900R12IP4DVBOSA1
IGBT MOD 1200V 900A 5100W
Rochester Electronics Module —
FF900R12IP4VBOSA1
IGBT MOD 1200V 900A 5100W