DCNEV150
Kontaktörler (Elektromekanik)
DCNEV150
Üretici: 1
Varyantlar
4 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
DCNEV150-M
CONTACTOR 36V RELAY 150A 900V
Littelfuse — —
DCNEV150-MA
CONTACTOR 150A 900V 36VIN
Littelfuse — —
DCNEV150-MAN
CONTACTOR 150A 900V 36VIN
DCNEV150-MN
CONTACTOR 150A 900V 36VIN