BZX85C39
Üretici: 4
Kılıf: 9× Axial
Varyantlar
9 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZX85C39
DIODE ZENER 39V 1W DO204AL
onsemi Axial ✓ Mevcut
BZX85C39
DIODE ZENER 39V 1.3W DO-41
Rectron USA Axial
BZX85C39 A0G
DIODE ZENER 39V 1.3W DO204AL
Taiwan Semiconductor Axial
BZX85C39 R0G
DIODE ZENER 39V 1.3W DO204AL
Taiwan Semiconductor Axial
BZX85C39_T50A
DIODE ZENER 39V 1W DO204AL
onsemi Axial ✓ Mevcut
BZX85C39_T50R
DIODE ZENER 39V 1W DO204AL
BZX85C39-T-M
DIODE ZENER 39V 1.3W DO-41
Rectron USA Axial
BZX85C39-TAP
DIODE ZENER 39V 1.3W DO41
Vishay Axial
BZX85C39-TR
DIODE ZENER 39V 1.3W DO41