BZX85C33
Üretici: 5
Kılıf: 9× Axial
Varyantlar
9 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZX85C33
DIODE ZENER 33V 1W DO204AL
Rochester Electronics Axial ✓ Mevcut
BZX85C33
DIODE ZENER 33V 1.3W DO-41
Rectron USA Axial
BZX85C33 A0G
DIODE ZENER 33V 1.3W DO204AL
Taiwan Semiconductor Axial
BZX85C33 R0G
DIODE ZENER 33V 1.3W DO204AL
Taiwan Semiconductor Axial
BZX85C33_T50A
DIODE ZENER 33V 1W DO204AL
onsemi Axial ✓ Mevcut
BZX85C33_T50R
DIODE ZENER 33V 1W DO204AL
onsemi Axial ✓ Mevcut
BZX85C33-T-M
DIODE ZENER 33V 1.3W DO-41
Rectron USA Axial
BZX85C33-TAP
DIODE ZENER 33V 1.3W DO41
Vishay Axial
BZX85C33-TR
DIODE ZENER 33V 1.3W DO41