BZX85C30
Üretici: 6
Kılıf: 11× Axial
Varyantlar
11 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZX85C30
DIODE ZENER 30V 1W 5% UNIDIR
Rochester Electronics Axial
BZX85C30
DIODE ZENER 30V 1W DO204AL
Flip Electronics Axial ✓ Mevcut
BZX85C30
DIODE ZENER 30V 1.3W DO-41
Rectron USA Axial
BZX85C30 A0G
DIODE ZENER 30V 1.3W DO204AL
Taiwan Semiconductor Axial
BZX85C30 R0G
DIODE ZENER 30V 1.3W DO204AL
Taiwan Semiconductor Axial
BZX85C30_T50A
DIODE ZENER 30V 1W DO204AL
onsemi Axial ✓ Mevcut
BZX85C30_T50R
DIODE ZENER 30V 1W DO204AL
onsemi Axial ✓ Mevcut
BZX85C30-ON
DIODE ZENER 30V 1W DO204AL
Rochester Electronics Axial
BZX85C30-T-M
DIODE ZENER 30V 1.3W DO-41
Rectron USA Axial
BZX85C30-TAP
DIODE ZENER 30V 1.3W DO41
Vishay Axial
BZX85C30-TR
DIODE ZENER 30V 1.3W DO41