BZX85C24
Üretici: 5
Kılıf: 11× Axial
Varyantlar
11 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZX85C24
DIODE ZENER 24V 1W 5% UNIDIR
Rochester Electronics Axial
BZX85C24
DIODE ZENER 24V 1W DO204AL
onsemi Axial ✓ Mevcut
BZX85C24
DIODE ZENER 24V 1.3W DO-41
Rectron USA Axial
BZX85C24 A0G
DIODE ZENER 24V 1.3W DO204AL
Taiwan Semiconductor Axial
BZX85C24 R0G
DIODE ZENER 24V 1.3W DO204AL
Taiwan Semiconductor Axial
BZX85C24_T50A
DIODE ZENER 24V 1W DO204AL
onsemi Axial ✓ Mevcut
BZX85C24-T-M
DIODE ZENER 24V 1.3W DO-41
Rectron USA Axial
BZX85C24-T50R
ZENER DIODE, 24V, 5%, 1W, UNIDIR
Rochester Electronics Axial
BZX85C24-T50R
DIODE ZENER 24V 1W DO204AL
onsemi Axial
BZX85C24-TAP
DIODE ZENER 24V 1.3W DO41
Vishay Axial
BZX85C24-TR
DIODE ZENER 24V 1.3W DO41