BZX85C22
Üretici: 5
Kılıf: 10× Axial
Varyantlar
10 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZX85C22
ZENER DIODE, 22V, 5%, 1W, UNIDIR
Rochester Electronics Axial
BZX85C22
DIODE ZENER 22V 1W DO204AL
onsemi Axial ✓ Mevcut
BZX85C22
DIODE ZENER 22V 1.3W DO-41
Rectron USA Axial
BZX85C22 A0G
DIODE ZENER 22V 1.3W DO204AL
Taiwan Semiconductor Axial
BZX85C22 R0G
DIODE ZENER 22V 1.3W DO204AL
Taiwan Semiconductor Axial
BZX85C22_T50A
DIODE ZENER 22V 1W DO204AL
onsemi Axial ✓ Mevcut
BZX85C22_T50R
DIODE ZENER 22V 1W DO204AL
BZX85C22-T-M
DIODE ZENER 22V 1.3W DO-41
Rectron USA Axial
BZX85C22-TAP
DIODE ZENER 22V 1.3W DO41
Vishay Axial
BZX85C22-TR
DIODE ZENER 22V 1.3W DO41