BZX85C15
Üretici: 5
Kılıf: 10× Axial
Varyantlar
10 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZX85C15
DIODE ZENER 15V 1W DO204AL
onsemi Axial
BZX85C15
DIODE ZENER 15V 1.3W DO-41
Rectron USA Axial
BZX85C15 A0G
DIODE ZENER 15V 1.3W DO204AL
Taiwan Semiconductor Axial
BZX85C15 R0G
DIODE ZENER 15V 1.3W DO204AL
Taiwan Semiconductor Axial
BZX85C15-T-M
DIODE ZENER 15V 1.3W DO-41
Rectron USA Axial
BZX85C15-T50A
DIODE ZENER
Rochester Electronics Axial
BZX85C15-T50A
DIODE ZENER 15V 1W DO204AL
onsemi Axial
BZX85C15-T50R
DIODE ZENER 15V 1W DO204AL
BZX85C15-TAP
DIODE ZENER 15V 1.3W DO204AL
Vishay Axial
BZX85C15-TR
DIODE ZENER 15V 1.3W DO204AL