BZX85C13
Üretici: 4
Kılıf: 8× Axial
Varyantlar
8 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZX85C13
DIODE ZENER 13V 1W DO204AL
onsemi Axial
BZX85C13
DIODE ZENER 13V 1.3W DO-41
Rectron USA Axial
BZX85C13 A0G
DIODE ZENER 13V 1.3W DO204AL
Taiwan Semiconductor Axial
BZX85C13 R0G
DIODE ZENER 13V 1.3W DO204AL
Taiwan Semiconductor Axial
BZX85C13_T50R
DIODE ZENER 13V 1W DO204AL
onsemi Axial ✓ Mevcut
BZX85C13-T-M
DIODE ZENER 13V 1.3W DO-41
Rectron USA Axial
BZX85C13-TAP
DIODE ZENER 13V 1.3W DO41
Vishay Axial ✓ Mevcut
BZX85C13-TR
DIODE ZENER 13V 1.3W DO41