BZX85C12
Üretici: 5
Kılıf: 8× Axial
Varyantlar
8 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZX85C12
DIODE ZENER 12V 1W DO204AL
onsemi Axial
BZX85C12
DIODE ZENER 12V 1.3W DO-41
Rectron USA Axial
BZX85C12 A0G
DIODE ZENER 12V 1.3W DO204AL
Taiwan Semiconductor Axial
BZX85C12 R0G
DIODE ZENER 12V 1.3W DO204AL
Taiwan Semiconductor Axial
BZX85C12-T50R
DIODE ZENER 12V 1W DO204AL
onsemi Axial
BZX85C12-TAP
DIODE ZENER 12V 1.3W DO41
Vishay Axial ✓ Mevcut
BZX85C12-TR
DIODE ZENER 12V 1.3W DO41
Vishay Axial ✓ Mevcut
BZX85C12T50A
DIODE ZENER 12V 1W DO204AL