BZX85C100
Zener Diyotlar - Tekil
BZX85C100
Üretici: 3
Kılıf: 5× Axial
Varyantlar
5 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZX85C100
DIODE ZENER 100V 1.3W DO-41
Rectron USA Axial —
BZX85C100-T-M
DIODE ZENER 100V 1.3W DO-41
Rectron USA Axial —
BZX85C100-TAP
DIODE ZENER 100V 1.3W DO41
Vishay Axial ✓ Mevcut
BZX85C100-TR
DIODE ZENER 100V 1.3W DO41
Vishay Axial —
BZX85C100RL
DIODE ZENER 101V 1W AXIAL