BZX84C11
Üretici: 13
Kılıf: 24× TO-236-3, 3× SC-70, SOT-523
Varyantlar
28 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZX84C11
ZENER SOT-23 11V 0.3W 5%
DComponents TO-236-3
BZX84C11
DIODE ZENER 11V 200MW SOT-23
Rectron USA TO-236-3
BZX84C11
BZX84C11 - ZENER DIODE SINGLE 11
Rochester Electronics TO-236-3
BZX84C11
DIODE ZENER 11V 350MW SOT23-3
onsemi TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C11 RFG
DIODE ZENER 11V 300MW SOT23
Taiwan Semiconductor TO-236-3
BZX84C11 TR
DIODE ZENER 11V 350MW SOT23
Central Semiconductor TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C11_D87Z
DIODE ZENER 11V 350MW SOT23-3
onsemi TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C11_R1_00001
SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD
PANJIT TO-236-3
BZX84C11-7
DIODE ZENER 11V 300MW SOT23-3
Diodes Incorporated TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C11-7-F
DIODE ZENER 11V 300MW SOT23-3
Diodes Incorporated TO-236-3
BZX84C11-AQ
DIODE ZENER 11V 300MW SOT23-3
Diotec Semiconductor TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C11-AU_R1_000A1
SOT-23, ZENER
PANJIT TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C11-E3-08
DIODE ZENER 11V 300MW SOT23-3
Vishay TO-236-3
BZX84C11-E3-18
DIODE ZENER 11V 300MW SOT23-3
Vishay TO-236-3
BZX84C11-G3-08
DIODE ZENER 11V 300MW SOT23-3
BZX84C11-G3-18
DIODE ZENER 11V 300MW SOT23-3
BZX84C11-HE3-08
DIODE ZENER 11V 300MW SOT23-3
BZX84C11-HE3-18
DIODE ZENER 11V 300MW SOT23-3
BZX84C11-TP
DIODE ZENER 11V 350MW SOT23
Micro Commercial Components (MCC) TO-236-3
BZX84C11CC-HF
DIODE ZENER 11V 350MW SOT23
Comchip Technology TO-236-3
BZX84C11LT1
DIODE ZENER 11V 225MW SOT23-3
BZX84C11LT1G
DIODE ZENER 11V 225MW SOT23-3
BZX84C11T-7-F
DIODE ZENER 11V 150MW SOT523
Diodes Incorporated SOT-523 ✓ Mevcut
BZX84C11VLFHT116
DIODE ZENER 11V 250MW SSD3
ROHM Semiconductor TO-236-3
BZX84C11VLYFHT116
250MW, 3.3V, SOT-23, AUTOMOTIVE
ROHM Semiconductor TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84C11W
DIODE ZENER 11V 200MW SOT-323
Rectron USA SC-70
BZX84C11W_R1_00001
PANJIT SC-70
BZX84C11W-7
DIODE ZENER 11V 200MW SOT323