BZX84B30
Üretici: 6
Kılıf: 12× TO-236-3
Varyantlar
12 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZX84B30
Zener, 30V, 0.3W, 2%
DComponents TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84B30
DIODE ZENER 30V 350MW SOT-23
Rectron USA TO-236-3
BZX84B30_R1_00001
SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD
PANJIT TO-236-3
BZX84B30-7-F
DIODE ZENER 30V 300MW SOT23
Diodes Incorporated TO-236-3 ✓ Mevcut
BZX84B30-AU_R1_000A1
PANJIT TO-236-3
BZX84B30-E3-08
DIODE ZENER 30V 300MW SOT23-3
Vishay TO-236-3
BZX84B30-E3-18
DIODE ZENER 30V 300MW SOT23-3
Vishay TO-236-3
BZX84B30-F2-0000HF
ZENER DIODE 30V 0.35W SOT-23-3L
YANGJIE TO-236-3
BZX84B30-G3-08
DIODE ZENER 30V 300MW SOT23-3
BZX84B30-G3-18
DIODE ZENER 30V 300MW SOT23-3
BZX84B30-HE3-08
DIODE ZENER 30V 300MW SOT23-3
BZX84B30-HE3-18
DIODE ZENER 30V 300MW SOT23-3