BZX79C33
Üretici: 3
Kılıf: 6× Axial
Varyantlar
6 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZX79C33
DIODE ZENER 33V 0.5W 5% UNIDIR
Rochester Electronics Axial
BZX79C33
DIODE ZENER 33V 500MW DO35
onsemi Axial
BZX79C33 A0G
DIODE ZENER 33V 500MW DO35
Taiwan Semiconductor Axial
BZX79C33_T50R
DIODE ZENER 33V 500MW DO35
onsemi Axial
BZX79C33-T50A
BZX79C33 - ZENER 33V 05W 5%
Rochester Electronics Axial
BZX79C33-T50A
DIODE ZENER 33V 500MW DO35