BZT52C8V2
Üretici: 8
Kılıf: 15× SOD-123, 3× SC-79, 2× SOD-123F, SOD-882, SC-76
Varyantlar
22 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZT52C8V2
DIODE ZENER 8.2V 500MW SOD-123
Rectron USA SOD-123
BZT52C8V2
DIODE ZENER 8.2V 500MW SOD123F
Diotec Semiconductor SOD-123F
BZT52C8V2 RHG
DIODE ZENER 8.2V 500MW SOD123F
Taiwan Semiconductor SOD-123F
BZT52C8V2-13
DIODE ZENER 8.2V 500MW SOD123
Diodes Incorporated SOD-123 ✓ Mevcut
BZT52C8V2-13-F
DIODE ZENER 8.2V 370MW SOD123
BZT52C8V2-7
DIODE ZENER 8.2V 500MW SOD123
BZT52C8V2-7-F
DIODE ZENER 8.2V 500MW SOD123
BZT52C8V2-E3-08
DIODE ZENER 8.2V 410MW SOD123
Vishay SOD-123
BZT52C8V2-E3-18
DIODE ZENER 8.2V 410MW SOD123
Vishay SOD-123
BZT52C8V2-F2-0000HF
ZENER DIODE 8.2V 0.5W SOD-123
YANGJIE SOD-123
BZT52C8V2-G RHG
DIODE ZENER 8.2V 350MW SOD123
Taiwan Semiconductor SOD-123
BZT52C8V2-G3-08
DIODE ZENER 8.2V 410MW SOD123
BZT52C8V2-G3-18
DIODE ZENER 8.2V 410MW SOD123
BZT52C8V2-HE3-08
DIODE ZENER 8.2V 410MW SOD123
BZT52C8V2-HE3-18
DIODE ZENER 8.2V 410MW SOD123
BZT52C8V2-HF
DIODE ZENER 8.2V 500MW SOD123
Comchip Technology SOD-123
BZT52C8V2-TP
DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD123
Micro Commercial Components (MCC) SOD-123
BZT52C8V2LP-TP
DIODE ZENER 8.2V 100MW SOD882
Micro Commercial Components (MCC) SOD-882
BZT52C8V2SHE3-TP
0.2W ZENER,SOD-323
Micro Commercial Components (MCC) SC-76
BZT52C8V2T-7
DIODE ZENER 8.2V 300MW SOD523
Diodes Incorporated SC-79 ✓ Mevcut
BZT52C8V2T-TP
DIODE ZENER 8.2V 100MW SOD523