BZT52B18
Üretici: 6
Kılıf: 11× SOD-123, 3× SC-76, 2× SOD-123F, SC-90
Varyantlar
17 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZT52B18
DIODE ZENER 18V 500MW SOD123F
Diotec Semiconductor SOD-123F ✓ Mevcut
BZT52B18
DIODE ZENER 18V 500MW SOD-123
Rectron USA SOD-123
BZT52B18 RHG
DIODE ZENER 18V 500MW SOD123F
Taiwan Semiconductor SOD-123F
BZT52B18-E3-08
DIODE ZENER 18V 410MW SOD123
Vishay SOD-123
BZT52B18-E3-18
DIODE ZENER 18V 410MW SOD123
Vishay SOD-123
BZT52B18-F2-0000HF
ZENER DIODE 18V 0.5W SOD-123
YANGJIE SOD-123 ✓ Mevcut
BZT52B18-G RHG
DIODE ZENER 18V 410MW SOD123
Taiwan Semiconductor SOD-123
BZT52B18-G3-08
DIODE ZENER 18V 410MW SOD123
BZT52B18-G3-18
DIODE ZENER 18V 410MW SOD123
BZT52B18-HE3-08
DIODE ZENER 18V 410MW SOD123
BZT52B18-HE3-18
DIODE ZENER 18V 410MW SOD123
BZT52B18-TP
DIODE ZENER 18V 410MW SOD123
Micro Commercial Components (MCC) SOD-123 ✓ Mevcut
BZT52B18HE3-TP
500MW ZENER SOD-123
Micro Commercial Components (MCC) SOD-123
BZT52B18JS-TP
DIODE ZENER 18V 200MW SOD323
Micro Commercial Components (MCC) SC-76 ✓ Mevcut
BZT52B18JSHE3-TP
0.2W ZENER,SOD-323
Micro Commercial Components (MCC) SC-76
BZT52B18S
DIODE ZENER 18V 500MW SOD-323
Rectron USA SC-76
BZT52B18S RRG
DIODE ZENER 18V 200MW SOD323F