BZD27C91P
Üretici: 3
Kılıf: 19× DO-219AB, SOD-123F, SOD-123W
Varyantlar
21 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZD27C91P
DIODE ZENER 91V 800MW SOD-123F
Rectron USA SOD-123F
BZD27C91P M2G
DIODE ZENER 90.5V 1W SUB SMA
Taiwan Semiconductor DO-219AB
BZD27C91P MHG
DIODE ZENER 90.5V 1W SUB SMA
Taiwan Semiconductor DO-219AB
BZD27C91P MQG
DIODE ZENER 90.5V 1W SUB SMA
BZD27C91P MTG
DIODE ZENER 90.5V 1W SUB SMA
BZD27C91P R3G
DIODE ZENER 90.5V 1W SUB SMA
BZD27C91P RFG
DIODE ZENER 90.5V 1W SUB SMA
BZD27C91P RHG
DIODE ZENER 90.5V 1W SUB SMA
BZD27C91P RQG
DIODE ZENER 90.5V 1W SUB SMA
BZD27C91P RTG
DIODE ZENER 90.5V 1W SUB SMA
BZD27C91P RUG
DIODE ZENER 90.5V 1W SUB SMA
BZD27C91P RVG
DIODE ZENER 90.5V 1W SUB SMA
BZD27C91P-E3-08
DIODE ZENER 91V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB ✓ Mevcut
BZD27C91P-E3-18
DIODE ZENER 91V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB ✓ Mevcut
BZD27C91P-HE3-08
DIODE ZENER 91V 800MW DO219AB
BZD27C91P-HE3-18
DIODE ZENER 91V 800MW DO219AB
BZD27C91P-M-08
DIODE ZENER 91V 800MW DO219AB
BZD27C91P-M-18
DIODE ZENER 91V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB
BZD27C91P-M3-08
DIODE ZENER 91V 800MW DO219AB
BZD27C91P-M3-18
DIODE ZENER 91V 800MW DO219AB
BZD27C91PW
DIODE ZENER 91V 1W SOD123W