BZD27C75P
Üretici: 3
Kılıf: 19× DO-219AB, SOD-123F
Varyantlar
20 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZD27C75P
DIODE ZENER 75V 800MW SOD-123F
Rectron USA SOD-123F
BZD27C75P M2G
DIODE ZENER 74.5V 1W SUB SMA
Taiwan Semiconductor DO-219AB
BZD27C75P MHG
DIODE ZENER 74.5V 1W SUB SMA
Taiwan Semiconductor DO-219AB
BZD27C75P MQG
DIODE ZENER 74.5V 1W SUB SMA
BZD27C75P MTG
DIODE ZENER 74.5V 1W SUB SMA
BZD27C75P R3G
DIODE ZENER 74.5V 1W SUB SMA
BZD27C75P RFG
DIODE ZENER 74.5V 1W SUB SMA
BZD27C75P RHG
DIODE ZENER 74.5V 1W SUB SMA
BZD27C75P RQG
DIODE ZENER 74.5V 1W SUB SMA
BZD27C75P RTG
DIODE ZENER 74.5V 1W SUB SMA
BZD27C75P RUG
DIODE ZENER 74.5V 1W SUB SMA
BZD27C75P RVG
DIODE ZENER 74.5V 1W SUB SMA
BZD27C75P-E3-08
DIODE ZENER 75V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB ✓ Mevcut
BZD27C75P-E3-18
DIODE ZENER 75V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB ✓ Mevcut
BZD27C75P-HE3-08
DIODE ZENER 75V 800MW DO219AB
BZD27C75P-HE3-18
DIODE ZENER 75V 800MW DO219AB
BZD27C75P-M-08
DIODE ZENER 75V 800MW DO219AB
BZD27C75P-M-18
DIODE ZENER 75V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB
BZD27C75P-M3-08
DIODE ZENER 75V 800MW DO219AB
BZD27C75P-M3-18
DIODE ZENER 75V 800MW DO219AB