BZD27C24P
Üretici: 3
Kılıf: 21× DO-219AB, SOD-123F, SOD-123W
Varyantlar
23 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZD27C24P
DIODE ZENER 24V 800MW SOD-123F
Rectron USA SOD-123F
BZD27C24P M2G
DIODE ZENER 24.2V 1W SUB SMA
Taiwan Semiconductor DO-219AB
BZD27C24P MHG
DIODE ZENER 24.2V 1W SUB SMA
Taiwan Semiconductor DO-219AB
BZD27C24P MQG
DIODE ZENER 24.2V 1W SUB SMA
BZD27C24P MTG
DIODE ZENER 24.2V 1W SUB SMA
BZD27C24P R3G
DIODE ZENER 24.2V 1W SUB SMA
BZD27C24P RFG
DIODE ZENER 24.2V 1W SUB SMA
BZD27C24P RHG
DIODE ZENER 24.2V 1W SUB SMA
BZD27C24P RQG
DIODE ZENER 24.2V 1W SUB SMA
BZD27C24P RTG
DIODE ZENER 24.2V 1W SUB SMA
BZD27C24P RUG
DIODE ZENER 24.2V 1W SUB SMA
BZD27C24P RVG
DIODE ZENER 24.2V 1W SUB SMA
BZD27C24P-E3-08
DIODE ZENER 24V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB
BZD27C24P-E3-18
DIODE ZENER 24V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB ✓ Mevcut
BZD27C24P-HE3-08
DIODE ZENER 24V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB ✓ Mevcut
BZD27C24P-HE3-18
DIODE ZENER 24V 800MW DO219AB
BZD27C24P-M-08
DIODE ZENER 24V 800MW DO219AB
BZD27C24P-M-18
DIODE ZENER 24V 800MW DO219AB
BZD27C24P-M3-08
DIODE ZENER 24V 800MW DO219AB
BZD27C24P-M3-18
DIODE ZENER 24V 800MW DO219AB
BZD27C24PHRFG
DIODE ZENER 24.2V 1W SUB SMA
BZD27C24PHRTG
DIODE ZENER 24.2V 1W SUB SMA
BZD27C24PW
DIODE ZENER 24V 1W SOD123W