BZD27C22P
Üretici: 2
Kılıf: 19× DO-219AB, 2× SOD-123W
Varyantlar
21 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZD27C22P M2G
DIODE ZENER 22.05V 1W SUB SMA
Taiwan Semiconductor DO-219AB
BZD27C22P MHG
DIODE ZENER 22.05V 1W SUB SMA
Taiwan Semiconductor DO-219AB
BZD27C22P MQG
DIODE ZENER 22.05V 1W SUB SMA
BZD27C22P MTG
DIODE ZENER 22.05V 1W SUB SMA
BZD27C22P R3G
DIODE ZENER 22.05V 1W SUB SMA
BZD27C22P RFG
DIODE ZENER 22.05V 1W SUB SMA
BZD27C22P RHG
DIODE ZENER 22.05V 1W SUB SMA
BZD27C22P RQG
DIODE ZENER 22.05V 1W SUB SMA
BZD27C22P RTG
DIODE ZENER 22.05V 1W SUB SMA
BZD27C22P RUG
DIODE ZENER 22.05V 1W SUB SMA
BZD27C22P RVG
DIODE ZENER 22.05V 1W SUB SMA
BZD27C22P-E3-08
DIODE ZENER 22V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB
BZD27C22P-E3-18
DIODE ZENER 22V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB ✓ Mevcut
BZD27C22P-HE3-08
DIODE ZENER 22V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB ✓ Mevcut
BZD27C22P-HE3-18
DIODE ZENER 22V 800MW DO219AB
BZD27C22P-M-08
DIODE ZENER 22V 800MW DO219AB
BZD27C22P-M-18
DIODE ZENER 22V 800MW DO219AB
BZD27C22P-M3-08
DIODE ZENER 22V 800MW DO219AB
BZD27C22P-M3-18
DIODE ZENER 22V 800MW DO219AB
BZD27C22PW
DIODE ZENER 22V 1W SOD123W
Taiwan Semiconductor SOD-123W
BZD27C22PWH
DIODE ZENER 22V 1W SOD123W