BZD27C18P
Üretici: 3
Kılıf: 19× DO-219AB, SOD-123F, SOD-123W
Varyantlar
21 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZD27C18P
DIODE ZENER 18V 800MW SOD-123F
Rectron USA SOD-123F
BZD27C18P M2G
DIODE ZENER 17.95V 1W SUB SMA
Taiwan Semiconductor DO-219AB
BZD27C18P MHG
DIODE ZENER 17.95V 1W SUB SMA
Taiwan Semiconductor DO-219AB
BZD27C18P MQG
DIODE ZENER 17.95V 1W SUB SMA
BZD27C18P MTG
DIODE ZENER 17.95V 1W SUB SMA
BZD27C18P R3G
DIODE ZENER 17.95V 1W SUB SMA
BZD27C18P RFG
DIODE ZENER 17.95V 1W SUB SMA
BZD27C18P RHG
DIODE ZENER 17.95V 1W SUB SMA
BZD27C18P RQG
DIODE ZENER 17.95V 1W SUB SMA
BZD27C18P RTG
DIODE ZENER 17.95V 1W SUB SMA
BZD27C18P RUG
DIODE ZENER 17.95V 1W SUB SMA
BZD27C18P RVG
DIODE ZENER 17.95V 1W SUB SMA
BZD27C18P-E3-08
DIODE ZENER 18V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB
BZD27C18P-E3-18
DIODE ZENER 18V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB ✓ Mevcut
BZD27C18P-HE3-08
DIODE ZENER 18V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB ✓ Mevcut
BZD27C18P-HE3-18
DIODE ZENER 18V 800MW DO219AB
BZD27C18P-M-08
DIODE ZENER 18V 800MW DO219AB
BZD27C18P-M-18
DIODE ZENER 18V 800MW DO219AB
BZD27C18P-M3-08
DIODE ZENER 18V 800MW DO219AB
BZD27C18P-M3-18
DIODE ZENER 18V 800MW DO219AB
BZD27C18PW
DIODE ZENER 18V 1W SOD123W