BZD27C15P
Üretici: 3
Kılıf: 19× DO-219AB, SOD-123F
Varyantlar
20 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZD27C15P
DIODE ZENER 15V 800MW SOD-123F
Rectron USA SOD-123F
BZD27C15P M2G
DIODE ZENER 14.7V 1W SUB SMA
Taiwan Semiconductor DO-219AB
BZD27C15P MHG
DIODE ZENER 14.7V 1W SUB SMA
Taiwan Semiconductor DO-219AB
BZD27C15P MQG
DIODE ZENER 14.7V 1W SUB SMA
BZD27C15P MTG
DIODE ZENER 14.7V 1W SUB SMA
BZD27C15P R3G
DIODE ZENER 14.7V 1W SUB SMA
BZD27C15P RFG
DIODE ZENER 14.7V 1W SUB SMA
BZD27C15P RHG
DIODE ZENER 14.7V 1W SUB SMA
BZD27C15P RQG
DIODE ZENER 14.7V 1W SUB SMA
BZD27C15P RTG
DIODE ZENER 14.7V 1W SUB SMA
BZD27C15P RUG
DIODE ZENER 14.7V 1W SUB SMA
BZD27C15P RVG
DIODE ZENER 14.7V 1W SUB SMA
BZD27C15P-E3-08
DIODE ZENER 15V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB
BZD27C15P-E3-18
DIODE ZENER 15V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB ✓ Mevcut
BZD27C15P-HE3-08
DIODE ZENER 15V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB
BZD27C15P-HE3-18
DIODE ZENER 15V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB ✓ Mevcut
BZD27C15P-M-08
DIODE ZENER 15V 800MW DO219AB
BZD27C15P-M-18
DIODE ZENER 15V 800MW DO219AB
BZD27C15P-M3-08
DIODE ZENER 15V 800MW DO219AB
BZD27C15P-M3-18
DIODE ZENER 15V 800MW DO219AB