BZD27C150P
Üretici: 3
Kılıf: 19× DO-219AB, SOD-123F
Varyantlar
20 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZD27C150P
DIODE ZENER 147V 800MW SOD-123F
Rectron USA SOD-123F
BZD27C150P M2G
DIODE ZENER 147V 1W SUB SMA
Taiwan Semiconductor DO-219AB
BZD27C150P MHG
DIODE ZENER 147V 1W SUB SMA
Taiwan Semiconductor DO-219AB
BZD27C150P MQG
DIODE ZENER 147V 1W SUB SMA
BZD27C150P MTG
DIODE ZENER 147V 1W SUB SMA
BZD27C150P R3G
DIODE ZENER 147V 1W SUB SMA
BZD27C150P RFG
DIODE ZENER 147V 1W SUB SMA
BZD27C150P RHG
DIODE ZENER 147V 1W SUB SMA
BZD27C150P RQG
DIODE ZENER 147V 1W SUB SMA
BZD27C150P RTG
DIODE ZENER 147V 1W SUB SMA
BZD27C150P RUG
DIODE ZENER 147V 1W SUB SMA
BZD27C150P RVG
DIODE ZENER 147V 1W SUB SMA
BZD27C150P-E3-08
DIODE ZENER 150V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB ✓ Mevcut
BZD27C150P-E3-18
DIODE ZENER 150V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB ✓ Mevcut
BZD27C150P-HE3-08
DIODE ZENER 150V 800MW DO219AB
BZD27C150P-HE3-18
DIODE ZENER 150V 800MW DO219AB
BZD27C150P-M-08
DIODE ZENER 150V 800MW DO219AB
BZD27C150P-M-18
DIODE ZENER 150V 800MW DO219AB
BZD27C150P-M3-08
DIODE ZENER 150V 800MW DO219AB
BZD27C150P-M3-18
DIODE ZENER 150V 800MW DO219AB