BZD27C13P
Üretici: 2
Kılıf: 20× DO-219AB
Varyantlar
20 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BZD27C13P M2G
DIODE ZENER 13.25V 1W SUB SMA
Taiwan Semiconductor DO-219AB
BZD27C13P MHG
DIODE ZENER 13.25V 1W SUB SMA
Taiwan Semiconductor DO-219AB
BZD27C13P MQG
DIODE ZENER 13.25V 1W SUB SMA
BZD27C13P MTG
DIODE ZENER 13.25V 1W SUB SMA
BZD27C13P R3G
DIODE ZENER 13.25V 1W SUB SMA
BZD27C13P RFG
DIODE ZENER 13.25V 1W SUB SMA
BZD27C13P RHG
DIODE ZENER 13.25V 1W SUB SMA
BZD27C13P RQG
DIODE ZENER 13.25V 1W SUB SMA
BZD27C13P RTG
DIODE ZENER 13.25V 1W SUB SMA
BZD27C13P RUG
DIODE ZENER 13.25V 1W SUB SMA
BZD27C13P RVG
DIODE ZENER 13.25V 1W SUB SMA
BZD27C13P-E3-08
DIODE ZENER 13V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB ✓ Mevcut
BZD27C13P-E3-18
DIODE ZENER 13V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB ✓ Mevcut
BZD27C13P-HE3-08
DIODE ZENER 13V 800MW DO219AB
Vishay DO-219AB
BZD27C13P-HE3-18
DIODE ZENER 13V 800MW DO219AB
BZD27C13P-M-08
DIODE ZENER 13V 800MW DO219AB
BZD27C13P-M-18
DIODE ZENER 13V 800MW DO219AB
BZD27C13P-M3-08
DIODE ZENER 13V 800MW DO219AB
BZD27C13P-M3-18
DIODE ZENER 13V 800MW DO219AB
BZD27C13PHRQG
DIODE ZENER 13.25V 1W SUB SMA