BYS10-45HE3
Diyotlar - Doğrultucular - Tekil
BYS10-45HE3
Üretici: 1
Kılıf: 4× SMA
Varyantlar
4 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
BYS10-45HE3_A/H
DIODE SCHOTTKY 45V 1A DO214AC
Vishay SMA ✓ Mevcut
BYS10-45HE3_A/I
DIODE SCHOTTKY 45V 1A DO214AC
Vishay SMA ✓ Mevcut
BYS10-45HE3/TR
DIODE SCHOTTKY 45V 1.5A DO214AC
BYS10-45HE3/TR3