APT30D100B
Diyotlar - Doğrultucular - Diziler
APT30D100B
Üretici: 1
Kılıf: 3× TO-247-3, TO-247-2
Varyantlar
4 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
APT30D100BCAG
DIODE ARRAY GP 1000V 18A TO247
Microchip Technology TO-247-3 ✓ Mevcut
APT30D100BCTG
DIODE ARRAY GP 1000V 30A TO247
Microchip Technology TO-247-3 —
APT30D100BG
DIODE GEN PURP 1KV 30A TO247
Microchip Technology TO-247-2 —
APT30D100BHBG
DIODE ARRAY GP 1000V 18A TO247