500D227M
Alüminyum Elektrolitik Kondansatörler
500D227M
Üretici: 1
Kılıf: 4× Axial
Varyantlar
4 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
500D227M010CB2A
CAP ALUM 220UF 20% 10V AXIAL
Vishay / Sprague Axial —
500D227M016CC2A
CAP ALUM 220UF 20% 16V AXIAL
Vishay / Sprague Axial —
500D227M025DC2A
CAP ALUM 220UF 20% 25V AXIAL
500D227M025DC5T
CAP ALUM 220UF 20% 25V AXIAL