32CTQ030
Üretici: 2
Kılıf: 2× TO-220-3, 2× TO-262-3 Long Leads, TO-263-3
Varyantlar
5 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
32CTQ030
30A, 30V, TO-220AB, SCHOTTKY REC
SMC Diode Solutions TO-220-3
32CTQ030
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO220AB
Vishay TO-220-3 ✓ Mevcut
32CTQ030-1
DIODE SCHOTTKY 30V 15A TO262
SMC Diode Solutions TO-262-3 Long Leads
32CTQ030-1
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO262
Vishay TO-262-3 Long Leads
32CTQ030STR
30A, 30V, D2PAK, SCHOTTKY RECTIF