10CTQ150
Diyotlar - Doğrultucular - Diziler
10CTQ150
Üretici: 2
Kılıf: 2× TO-220-3, TO-262-3 Long Leads, TO-263-3
Varyantlar
4 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
10CTQ150
10A, 150V, TO-220AB, SCHOTTKY
SMC Diode Solutions TO-220-3 —
10CTQ150
DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
Vishay TO-220-3 ✓ Mevcut
10CTQ150-1
DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO262
Vishay TO-262-3 Long Leads ✓ Mevcut
10CTQ150STR
DIODE SCHOTTKY 150V 5A D2PAK